Онлайн зустріч щодо діючих грантових програм та державної підтримки мікро та малих суб’єктів господарювання

25.01.2024

25 січня 2024 року за ініціативи ГО «Конгрес фермерів Полтавщини» з фермерськими господарствами проведена онлайн зустріч щодо діючих грантових програм та державної підтримки мікро та малих суб’єктів господарювання.

Участь у зустрічі взяли директор Департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації Сергій ФРОЛОВ, директор агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віта РЕКОТОВА, менеджер проектів розвитку ланцюгів доданої вартості Програми USAID з аграрного та сільського розвитку Владислав ГУЛЕНКО, директор ГО «Агрокластер Грант» Сергій КОВАЛЕНКО.

В ході зустрічі спікери ознайомили суб’єктів господарювання із діючими грантовим програмами, умовами участі в них.

Інформацію щодо грантових програм та підтримки, які держава пропонує для сільськогосподарських товаровиробників надав Директор Департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації Сергій ФРОЛОВ.

Менеджер проектів розвитку ланцюгів доданої вартості Програми USAID з аграрного та сільського розвитку Владислав ГУЛЕНКО надав інформацію щодо діючих та проектних програм сільського розвитку.

Директор ГО «Агрокластер Грант» Сергій КОВАЛЕНКО запропонував учасникам долучитися до співпраці  у залученні державних та міжнародних грантових коштів для вирощування та переробки сільськогосподарської продукції, що сприятиме розвитку сільських територій

На закінчення наради спікери онлайн засідання відповіли на питання агровиробників та висловили побажання щодо подальшої співпраці в напрямку розбудови аграрного сектору України. В свою чергу учасники зібрання подякували організаторам за змістовну і корисну інформацію. Робота в цьому напрямку буде продовжена.