Ви є тут

Організація роботи ОМС щодо утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення

07.11.2023

8 листопада 2023 року Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Волинським регіональним центром підвищення кваліфікації організовує семінар-практикум на тему «Організація роботи ОМС щодо утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення», який відбудеться з 14:00 до 16:00.

Метою проведення заходу є наступне: познайомити посадових осіб органів місцевого самоврядування із практикою реалізації повноважень сільських, селищних міських рад у сфері управління землями під полезахисними лісовими смугами. Програма заходу передбачає отримання учасниками теоретичних та практичних знань, що дозволить організувати роботу ОМС з утримання, збереження полезахисних лісосмуг та передачі їх в оренду.

Запрошуємо заступників голів сільських, селищних, міських рад, керівників виконавчих органів, до повноважень яких віднесено управління земельними ресурсами, представників юридичних служб, спеціалістів землевпорядників територіальних громад Полтавської області взяти участь у заході.

Для участі в заході просимо зареєструватися онлайн за посиланням всіх представників громад, які братимуть участь у заході https://forms.gle/HXvDoUpZtCC4PRDW8

Посилання для онлайн-участі буде надіслано окремо зареєстрованим учасникам!

Програма заходу: http://surl.li/mxqvv