Ви є тут

Підприємства Полтавщини – учасники міжнародної виставки харчових продуктів та напоїв ANUGA 2023

23.10.2023

7–11 жовтня 2023 року у німецькому місті Кельн пройшла одна з найбільших у світі міжнародних виставок харчових продуктів та напоїв ANUGA 2023, яка зібрала понад 140 тисяч відвідувачів із 200 країн світу та понад 7900 експонентів зі 118 країн світу.

Виставка з майже 100-річною історією є провідним заходом галузі. Виставка проводиться раз на 2 роки та є майданчиком для пошуку бізнес-партнерів з усього світу.

Все більше українських виробників використовують міжнародну виставку як спосіб розширення ринків збуту та експорту української продукції закордон.

Україна на виставці представила продукцію органічного та молочного виробництва. 6 стендів, два з яких — національні експозиції, організовані державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія.Бізнес під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Учасниками національних експозицій стали 12 компаній, які отримали можливість презентувати органічну та молочну продукцію з вищою доданою вартістю. Це виняткова можливість для українських виробників продемонструвати високу якість своєї продукції, а також зміцнити міжнародні партнерства і відкрити нові можливості для експорту як сировини, так і продукції з вищою доданою вартістю.

Органічний експортний потенціал України на Національному павільйоні було представлено 6 компаніями, в тому числі одна із них з Полтавщини – ТОВ «Укролія».

Компанія має значний досвід у виробництві традиційної соняшникової олії, але наразі обрала пріоритетним напрямком бізнесу створення професійних кулінарних та високоолеїнових органічних олій.

Підприємство спеціалізується на виробництві органічних олій, зокрема високоолеїнової соняшникової. Також серед органічної продукції є соєва олія, макуха соняшникова та соєва, лушпиння соняшникове та фуз олійний. Компанія відома своєю високою якістю та відповідністю стандартам органічного виробництва.

Поза межами Національного павільйону України ще 15 українських органічних виробників взяли участь у виставці Anuga Organic 2023. На стенді, організованому за підтримки Міжнародного Торгового Центру (ITC), свою продукцію представив ТОВ «Агро Трейд» – компанія, яка на ринку органічної продукції вже більше 20 років. Товариство спеціалізується на торгівлі квасолею, гарбузовим насіння та горіхами, зокрема органічними. Органічна якість грецьких та волоських горіхів підтверджена відповідним сертифікатом від Органік Стандарт. Компанія активно працює на міжнародному ринку та здобула відмінну репутацію.

Молочний сектор України на ANUGA 2023 був представлений Національним стендом, учасниками якого стали 6 компаній. Один із учасників ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування».

За 5 днів роботи на виставці українські виробники органічної та молочної продукції провели десятки B2В-зустрічей із потенційними покупцями, вивчали тенденції світових ринків, відвідували профільні заходи із ключовими стейкхолдерами харчової промисловості та інше.