Полтавщина лідер з виробництва дитячого харчування

13.05.2024

Полтавська область не лише посідає перше місце в Україні за кількістю поголів’я корів та виробництвом молока в сільгосппідприємствах, але й постійно вдосконалює методи переробки сировини та виготовлення продукції.

Яскравим прикладом високого професіоналізму та інноваційного підходу полтавських виробників є підприємство в Лубенському районі, яке спеціалізується на виготовленні молочних сумішей для дитячого харчування з перших днів життя. Завод є єдиним в Україні з таким профілем роботи.

Під час недавнього візиту на підприємство начальник Полтавської ОДА Філіп Пронін, заступник начальника Полтавської ОДА Володимир Когут та директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов ознайомилися з роботою заводу та оглянули його потужності.

Для створення молочних сумішей використовується коров’яче молоко екстра- та вищого ґатунку. Це дозволяє максимально зберегти біологічну цінність продукту та надати йому відмінні смакові характеристики, що робить його чудовою альтернативою грудному молоку.

Виробництво на підприємстві відповідає європейським стандартам. Тут використовуються найсучасніші технології та обладнання, а весь процес контролюється на всіх етапах.

Полтавщина – не лише лідер із виробництва молока, а й з виробництва дитячого харчування.

Завдяки наполегливій праці та впровадженню сучасних технологій регіон здобуває визнання не лише в Україні, а й далеко за її межами.