Полтавщина направила гуманітарну допомогу до м. Красний Лиман

04.08.2014

Департаментом агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації спільно з Департаментом економічного розвитку було організовано формування та відправку гуманітарної допомоги продуктами харчування жителям визволеного міста Красний Лиман Донецької області.

Гуманітарна допомога була сформована за підтримки ТОВ «Диканька Млин», ВП «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ АФ «Добробут», ПАТ «Хорольський МКК ДП, ТОВ «Гадячсир», Полтавської облспоживспілки, ТОВ «Миргородський хлібозавод», ТОВ «Дельта-продукт», ТОВ «Полтавський завод «Світанок», ТОВ «Метекс-Агро». Всього відправлено майже 16 тонн продуктів харчування: борошно, крупи, цукор, олія, молоко згущене, вода мінеральна та продукти дитячого харчування.

Вантаж був доставлений 31 липня 2014 року в супроводі працівників Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області.

Відправка гуманітарної допомоги здійснювалась під контролем голови Полтавської обласної державної адміністрації Віктора Бугайчука та заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Романа Товстого.