Полтавщина прийняла делегацію бельгійської Провінції Ено

06.07.2015

Партнерські відносини Полтавщини з Провінцією Ено Королівства Бельгії розпочалися з 2001 року. За цей період, сторонам вдалося налагодити гарну співпрацю в освітньому, аграрному та економічному секторах.

Проте, голова облдержадміністрації Валерій Головко переконаний, що розвиватися є куди. На його думку, співпраця у сфері енергетики могла б бути вигідною для обох сторін.

«З кожним роком наше співробітництво стає більш ефективним, розширюється коло контактів, зростає довіра наших мешканців. Ми покладаємо великі сподівання на співпрацю наших науковців у сфері енергоефективності та енергозбереження», – зауважив Валерій Анатолійович.

Таку думку підтримав і присутній на зустрічі Надзвичайний та Повноважний посол Королівства Бельгії в Україні пан Люк Якобс. Він назвав співпрацю з Полтавщиною надійною та структурованою.

«Наша співпраця є структурованою та являється гарним прикладом для наслідування. Відносини концентрується на економіці, але Полтавщина має необмежений потенціал для розвитку інших напрямків співпраці. Тож дуже добре, що ви підкреслили такі окремі сфери можливого співробітництва, як біоенергетика, енергетичний сектор взагалі, інфраструктура», – констатував пан Люк.

У ході зустрічі сторони обговорили результати довготривалої співпраці.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов представив аграрний сектор області в цифрах та коментарях. Звернувшись до посла пана Люка Він назвав основні напрямки співпраці, такі як розвиток насінництва та селекція в тваринництві зокрема в свинарстві. Також Сергій Олександрович запропонував наступну зустріч провести за участю представників агарного бізнесу області та Бельгії зокрема Провінції Ено.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації