Полтавщина вдруге направила гуманітарну допомогу до м. Слов’янськ

14.07.2014

За останній тиждень Полтавщина вдруге направила гуманітарну допомогу до міста Слов’янськ Донецької області. Так 12 липня 2014 року переробні підприємства та аграрії Полтавщини (ТОВ «Миргородський сиркомбінат», ПП «Білоцерківська агропромислова група», ТОВ «Решетилівський маслозавод», ТОВ «Глобинський маслосирзавод», ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» та ТОВ «Белгранкорм-Полтавщина») зібрали для жителів визволеного міста 7 тонн продуктів харчування: сир, сметану, масло, ковбасу та м’ясо. Департаментом агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації спільно з Управлінням Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області та Головним управлінням ветеринарної медицини в Полтавській області було організовано збір та доставку гуманітарної допомоги від регіону.

Нагадаємо, що 6 липня 2014 року Управлінням Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області було направлено гуманітарну допомоги жителям міст Краматорська і Слов’янська. За участі підприємств-виробників, фізичних осіб-підприємців та інших приватних структур було сформовано майже 30 тонн продуктів харчування: цукор, борошно, крупи, макарони, пряники, картопля, капуста, цибуля, олія, консерви (м’ясні та рибні), тушонка, молоко згущене, вода мінеральна.

Фотоматеріали ОКІА «Новини Полтавщини»