Полтавське товариство сільського господарства продовжує свою діяльність

11.01.2016

До відзначення 150-річчя Полтавського товариства сільського господарства в області було відновлено його діяльність та створено громадську спілку «Полтавське товариство сільського господарства». На сьогодні спілка офіційно зареєстрована, обрані керівні органи.

Президент спілки – Герой України, Герой Соціалістичної Праці Антонець С.С. та віце-президент спілки – Герой України Корост Т.М.

9 січня 2016 року відбулась Різдвяна зустріч засновників та учасників Полтавського товариства сільського господарства. В зустрічі прийняли участь науковці, митці, представники духовенства та ветерани.

Засідання Товариства відбулося за участю голови Полтавської облдержадміністрації Головка В.А. та директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролова С.О.

Учасниками зібрання були обговорені напрямки подальшої роботи, питання щодо розробки обласної Програми органічного землеробства з подальшим винесенням її на розгляд сесії обласної ради. Голова облдержадміністрації Головко В.А. висловив думку щодо необхідності державної підтримки розвитку органічного виробництва, а Полтавщина повинна стати ініціатором необхідних змін в законодавстві.