Практична нарада з питань організації збирання врожаю ранніх зернових культур в 2015 році

06.07.2015

2-го липня 2015 року на базі ТОВ «Агротехсервіс» (смт. Решетилівка) проведена практична нарада з питань організації збирання врожаю ранніх зернових культур в 2015 році. Нарада проведена за участі заступника голови облдержадміністрації Товстого Романа Івановича, директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролова Сергія Олександровича, голови Решетилівської райдержадміністрації Перепелиці Романа Миколайовича. Для участі запрошені керівники обласних служб, начальники районних управлінь агропромислового розвитку, голови районних асоціацій фермерів та приватних землевласників, голови районних рад сільгосптоваровиробників, керівники провідних господарств області, представники ЗМІ.

В ході практичної частини директор ТОВ «Агротехсервіс» Колотій Віктор Іванович представив технічну базу господарства – комплекс сучасних сільськогосподарських машин для вирощування сільськогосподарських культур, зернозбиральну техніку, сушильний комплекс (що працює на використанні вторинної продукції рослинництва та дереві), обладнання для доробки зерна, виробничу переробну дільницю, протипожежну техніку.

В ході пленарного засідання:

• заступник голови облдержадміністрації Товстий Роман Іванович зазначив основні напрямки організаційної роботи обласних служб в період жнив,
  • директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов Сергій Олександрович доповів про готовність сільгоспвиробників області до збирання врожаю,
  • голова Решетилівської райдержадміністрації Перепелиця Роман Миколайович доповів про організацію роботи по збиранню врожаю в господарствах Решетилівського району,
  • представник Головного управління ДСНС Войтенко Віталій Олександрович наголосив про основні принципи забезпечення протипожежного захисту під час жнив,
  • представник Головного управління ДФС Горай Лілія Миколаївна доповіла про спеціальний режим оподаткування та електронне адміністрування ПДВ у сфері сільського господарства,
  • представники Держстандартметрології Кириленко Іван Олексійович та Ремізова Надія Леонідівна доповіли про держконтроль за роботою лабораторій ХПП та якістю зерна,
  • перший заступник Держсільгоспінспекції Палій Олег Борисович доповів про роботу насіннєвих лабораторій, перезакріплення зон обслуговування,
  • начальник Держфітоінспекції Назаренко Віталій Кузьмич звернув увагу на необхідність активізації роботи в боротьбі з карантинними об’єктами.

Слід зауважити, що напередодні, а саме 1-го липня в області обмолочено перші гектари озимого ячменю.