Програма USAID АГРО завершила роздачу добрив

23.11.2023

Програма USAID АГРО завершила роздачу добрив для мікро, малих та середніх агровиробників за програмою «Добрива NPK від USAID АРГО, 2023 р.»!

Участь у програмі взяли 12 тисяч фермерів, які вирощують озимі зернові та олійні культури, та мають в обробітку від 5 до 500 гектарів. Кожний фермер отримав по одній тонні добрив (NPK+S 15:15:15+10) для основного та припосівного внесення. Загалом Програма USAID АГРО надала агровиробникам 12 тис тонн мінеральних добрив на осінню посівну.

Цього разу в програма підтримки діяла на всю територію України, роздача відбувалася на 35 складах. Аграрії з 23 областей отримали добрива.

Найбільше отримувачів було в традиційно аграрних областях, зокрема прифронтових. В Дніпропетровській області 1269 агровиробників отримали допомогу, майже стільки ж – в Кіровоградській, Полтавській та Миколаївській областях. Отримали допомогу також і аграрії зі звільнених громад – Харківської, Чернігівської, Сумської, Київської та Херсонської областей.

Реєстрація на отримання добрив тривала в Державному аграрному реєстрі (ДАР): https://www.dar.gov.ua/. Подаватися на участь могли усі агровиробники, які відповідали критеріям програми.