Публічне громадське обговорення звіту про виконання у 2015 році обласної Програми ...

20.02.2016

19.02.2016 в Департаменті агропромислового розвитку відбулося публічне громадське обговорення звіту про виконання у 2015 році «Обласної Програми сільськогосподарської дорадчої діяльності на період до 2015 року».

В цьому заході прийняли участь представники Департаменту агропромислового розвитку, Полтавської обласної дорадчої служби, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, Громадської ради при облдержадміністрації, Асоціації фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини.

Під час засідання присутні заслухали звіт директора обласної дорадчої служби та мали змогу ознайомитись з інформацією про використання коштів за обласною Програмою сільськогосподарської дорадчої діяльності на період до 2015 року.

Учасники заходу обговорили перспективи розвитку сільськогосподарського дорадництва в Полтавській області та пріоритетні напрямки надання дорадчих послуг.

За результатами засідання було прийнято рішення щодо підтримки дорадництва в рамках (проекту) Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

Підсумки виконання обласної Програми
сільськогосподарської дорадчої діяльності на період до 2015 року