Робоча поїздка до Гадяцької територіальної громади

23.05.2024

17 травня 2024 року в рамках робочої поїздки до Гадяцької територіальної громади директор Департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації Сергій Фролов та заступник директора Віктор Скриль відвідали Державний навчальний заклад «Гадяцьке аграрне училище». Під час візиту директор училища Наталія Сенчук презентувала нове спеціалізоване обладнання, яким нещодавно поповнилася матеріальна база навчального закладу.

Училище взяло участь у грантовій програмі Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» та отримало сучасне обладнання для навчального процесу. Завдяки цьому були модернізовані лабораторія, навчальна пасіка та створений цех з переробки меду. Використання сучасного лабораторного обладнання дасть можливість студентам і викладачам проводити дослідження у лабораторії, вивчати збудників хвороб бджіл, запобігати їх поширенню та сприяти збереженню українських порід бджіл.

З введенням нових професійних стандартів «Майстер з обслуговування об'єктів бджільництва», «Апаратник виробництва медових напоїв та іншої продукції бджільництва» та спеціалізації «Лаборант хіміко-бактерологічного аналізу з бджільництва» теоретичні матеріали подаватимуться більш широко і повноцінно та завдяки новому сучасному обладнанню здобувачі освіти отримають практичні навички у стінах училища.