Розвиток селекційної роботи на Полтавщині

07.07.2014

4 липня 2014 року на базі КСП “Зелений гай” та ВАТ “Гадяцьке бурякогосподарство” Гадяцького району вченими селекціонерами Полтавської державної аграрної академії за підтримки Департаменту АПР ОДА та участі ряду депутатів обласної ради, керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств проведена виїзна науково-практична конференція з питань подальшого розвитку селекційної роботи у вищому аграрному навчальному закладі Полтавщини.

Учасники заходу оглянули демонстраційні та насіннєві посіви сортів озимої пшениці, виведених полтавськими селекціонерами для грунтово-кліматичних умов регіону, ознайомилися з особливостями вирощування та умовами співпраці сільгоспвиробників з наукою по впровадженню їх у виробництво.