Ви є тут

Семінар-навчання для бухгалтерів

24.10.2014

23 жовтня 2014 року відбувся семінар-навчання для бухгалтерів управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій та сільськогосподарських підприємств. Семінар підготували Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації спільно з обласним осередком громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та Аграрним коледжем  управління і права Полтавської державної аграрної академії.

 В ході семінару були розглянуті актуальні питання про фіксований сільськогосподарський податок; спеціальний режим оподаткування з податку на додану вартість; порядок нарахування військового збору та висвітлені зміни в податковому законодавстві України.

Окремим блоком розглянуто питання про фінансово-кредитне забезпечення аграрного виробництва та проблеми аграрного бізнесу. При цьому особливу увагу звернуто на альтернативний вид залучення в аграрне виробництво матеріально-технічних ресурсів шляхом запровадження аграрних розписок, що сприятиме отриманню необхідних ресурсів середніми та малими сільськогосподарськими товаровиробниками, які мають обмежений доступ до кредитування через його високі ставки та низьку кредитоспроможність.

Під час семінару присутні отримали кваліфіковані відповіді на поставлені питання.