Ситуація на ринку молока і молочних продуктів

16.03.2015

13 березня 2015 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбулась нарада щодо ситуації на ринку молока і молочних продуктів та здійснення заходів на поліпшення задоволення потреб у них споживачів.

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Товстого Р.І. в роботі наради прийняли участь біля 65 осіб. Це керівники обласних служб, керівники молокопереробних підприємств, керівники сільськогосподарських підприємств (виробників молока), голови молочарських сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів і голови районних асоціацій сільських та селищних рад.

Під час проведення наради були обговорені питання:
- шляхи збереження і розвитку сировинних зон для забезпечення стабільного функціонування ринку молока і молокопродуктів в області;
- напрямки партнерства з ОСГ в сфері виробництва продукції тваринництва;
- механізми забезпечення закладів освіти, медицини, соціальних закладів продуктами харчування виробленими в області.

Фотоматеріали Обласного комунального інформаційного агентства «Новини Полтавщини»