Соя, сорго – підвищення ефективності сільського господарства України

05.02.2016

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з асоціацією «Українська асоціація виробників і переробників сої», ТОВ «Науково-виробниче товариство «УКРСОРГО», Інститутом тваринництва НААНУ 5 лютого 2016 року в приміщенні департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено науково-практичний семінар на тему: «Соя, сорго – підвищення ефективності сільського господарства України».

В роботі семінару прийняли участь спеціалісти районних управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та агрономи сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств області, які займаються вирощуванням сої та сорго. А також представники підприємств які бажають вирощувати дані культури. Представники обласних сільськогосподарських служб.

На семінарі було висвітлено наступні питання:
Соя сьогодні. Довгострокова перспектива;
Сорго – перспективний ресурс в сучасному сільськогосподарському виробництві;
Сорго – біоенергетична культура. Сучасний стан та перспективи розвитку виробництва сорго в Україні;
Вирощування зернового і цукрово-силосного сорго за різних технологій в умовах України;
Основні шкідники сорго та заходи обмеження їх чисельності в умовах лісостепу України;
Високопротеїнові сорти ТОВ «Науково-дослідний інститут сої». Особливості сортової технології;
Ринок сої в світі та Європі. Можливості для українських виробників.

Також сільськогосподарським та фармерським господарствам було запропоновано можливість кредитування на вирощування сорго ТОВ «Науково-виробниче товариство «УКРСОРГО».

Учасники семінару також мали можливість закупити, або зробити заявку на поставку насіння сої та сорго.