07.07.2016

7 липня 2016 року в Миргороді відбулася міжвідомча нарада-семінар за участю директора Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Міністерства аграрної політики та продовольства України Стефановича Андрія Миколайовича, заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Прокопенка Романа Миколайовича, заступника директора Департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі Манжелій Алли Володимирівни, радника Посольства Франції в Україні з питань сільського господарства Ніколя Перен на тему: «Створення агро-рекреаційних кластерів, як платформа для інвестиційного розвитку регіону та залучення коштів ДФРР».

Під час наради були підняті проблемні питання та надані консультації щодо написання проектів ДФРР.

Активну участь в дискусії взяли голови новостворених об’єднаних територіальних громад та сільські голови, Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба.

Присутні зацікавились пропозицією заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації долучитися до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року і прийняти в своїх громадах відповідні програми.