У Полтаві проведено передсвяткову ярмарку

25.06.2016

25 червня 2016 року Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з управліннями агропромислового розвитку райдержадміністрацій та Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації в м. Полтава на території «ТРЦ Київ «Ринок «Київський» проведено передсвяткову ярмарку з реалізації сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

До заходу були залучені аграрні підприємства, організації області, а також фермерські господарства, зокрема: ПАФ «Україна» Великобагачанський район, ТОВ «Гадячсир» Гадяцький район, СФГ «Громада» Кобеляцький район, СВК «Батьківщина» Котелевський район, ФОП «Деркач» та ФОП «Хохич» Полтавський район, ТОВ «Хорольський завод дитячого харчування», ТОВ «Шишацький хлібзавод» та інші. Крім того, прийняли участь Полтавські підприємства, зокрема хлібзавод ТОВ «Кулиничі», Полтавський хлібзавод №3, ПП «Козуб Ю.Г.».

На ярмарку було представлено широкий асортимент продукції власного виробництва за соціально доступними цінами, а саме: цукор, олія, хлібобулочні вироби, крупи, ковбасні вироби, молочна продукція, овочі, фрукти, мед.

Найбільшим попитом у громадян користувались цукор, мед, олія, ковбасні вироби, молочні вироби, крупи, овочі.

Представлена продукція, відповідала нормам і вимогам згідно перевірки ветеринарної служби області.