В області презентували новий кластер «Винний теруар Полтавського району»

12.02.2024

09 лютого 2024 на базі Полтавського державного аграрного університету за участі обласної військової адміністрації, Департаменту агропромислового розвитку, обласного центру зайнятості, вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ, громадських організацій, представників малого та середнього бізнесу відбулася презентація Кластеру «Винний теруар Полтавського району».

Цей Кластер спрямований на біодинамічне, органічне, натуральне виробництво напоїв та похідних продуктів харчування.

В ході заходу, в онлайн-режимі прийняли участь голова міжнародної бізнеc-спільноти українців Board Андрій Длігач, директор Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства В.Є. Таїрова» Ірина Ковальова та виконавчий директор Українського кластерного альянсу Олександр Юрчак.

Заступник начальника облвійськадміністрації Володимир Когут актуалізував важливість спільної роботи органів державної влади, науки та бізнесу задля створення належного кластерного менеджменту, який стане не тільки підтримкою для малого та середнього бізнеса, а і буде сфокусований на соціальній роботі з ветеранами та їх сім’ями.

За підсумками зустрічі між учасниками був підписаний Меморандум по співпраці з розвитку Кластеру. Від Департаменту агропромислового розвитку Меморандум підписав директор Сергій Фролов.

Готові і надалі підтримувати ініціативи наших виробників.

Полтавщина має потужний потенціал!