Відпрацювання технологій в картоплярстві. Кращі практики

27.07.2016

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації 27 липня 2016 року спільно з ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба» та Інститутом картоплярства НААНУ на базі ПСП «Нива» Шишацького району проведено семінар на тему «Відпрацювання технологій в картоплярстві. Кращі практики».

В роботі семінару взяли участь головні агрономи управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та спеціалісти с/г підприємств, фермерських господарств, що займаються або бажають займатися картоплярством.

Учасники заходу оглянули полігон сортів картоплі Української селекції та отримали рекомендації, щодо технології їх вирощування в умовах Полтавської області. Мали змогу ознайомитись з можливостями та особливостями різних сортів картоплі. Отримали пояснення та рекомендації від науковців та спеціалістів.