Відзначення 150-річчя з часу заснування Полтавського товариства сільського господарства

17.04.2015

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 11.02.2015 № 184-8 на державному рівні відзначатиметься 150-річчя з часу заснування Полтавського товариства сільського господарства.

16 квітня 2015 року в облдержадміністрації відбулася розширена нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романа Товстого та заступника голови обласної ради Володимира Микійчука на якій обговорили питання підготовки до відзначення на державному рівні 150-річчя з часу заснування Полтавського товариства сільського господарства. В роботі наради взяли участь директори Департаментів та начальники Управлінь облдержадміністрації, керівники обласних наукових закладів, представники обласних ЗМІ.

Учасники наради обговорили та визначилися зі складом обласного Організаційного комітету з питань підготовки та відзначення 150-річчя з часу заснування Полтавського товариства сільського господарства.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов ознайомив присутніх з проектом плану заходів по підготовці до відзначення пам’ятної дати, який було погоджено з доповненнями учасників наради.

Також визначено дату проведення урочистостей, - 29 вересня 2015 року.