22.12.2014

16 грудня 2014 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Р.І. Товстого відбулось засідання робочої групи з питань «Виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 18.11.14 р. № 504 «Про організаційні заходи щодо надання у користування на умовах оренди водних об’єктів та земельних ділянок водного фонду».

У роботі групи взяли участь Фролов С.О. – директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Піддубний І.А. – директор Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів, Филоненко І.О. – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Чмир О.Д. – заступник начальника Полтавського обласного управління водних ресурсів, Шило О.Г. – заступник начальника Головного управління Держземагенства в Полтавській області, Караваєва Т.В. – начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації, Стельмах І.С. – начальник відділу водних об’єктів Полтавського обласного управління водних ресурсів, Григор'єв М.М. – начальник відділу регулювання земельних ресурсів, надр та екомережі Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Тертишник О.А. – голова комісії Громадської Ради при облдержадміністрації, Яковенко П.І. – УТОП Полтавська обласна організація сектор охорони тваринного світу і рибних запасів.

Відкриваючи роботу наради Товстий Р.І., загострив увагу на важливості питань порядку денного та поставлених завдань до членів робочої групи.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації С.О. Фролов, інформував про організаційні заходи щодо надання у користування на умовах оренди водних об’єктів та земельних ділянок водного фонду.

З метою впорядкування процедури надання водних об'єктів та земельних ділянок водного фонду у користування на конкурентних засадах (земельних торгах) на території Полтавської області головою Полтавської обласної державної адміністрації прийняті наступні розпорядження:

- № 504 від 18.11.2014 року "Про організаційні заходи щодо надання у користування на умовах оренди водних об'єктів та земельних ділянок водного фонду";

- № 506 від 18.11.2014 року "Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18.02.2014 № 65";

- № 507 від 18.11.2014 року "Про конкурсну комісію з відбору виконавця земельних торгів".

На підставі звернень орендарів водних об'єктів до обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, громадської ради при Полтавській облдержадміністрації сформований перелік водних об’єктів та земельних ділянок, право оренди на які підлягає продажу на земельних торгах.

У ході наради були відпрацьовані основні підходи до організаційного забезпечення виконання розпоряджень голови, обговорені розмежування сфер впливу, повноважень.

Про прийом заяв і проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів буде оголошено в засобах масової інформації.