Вітаємо трудовий колектив ПП «ЛУБНИМАШ» з 135-річчям від дня заснування

21.09.2023

У цьому році заводу ПП «ЛУБНИМАШ» виповнилося 135 років від дня заснування. Протягом цих 135 років підприємство не змінювало своєї спеціалізації – виробництво елеваторного обладнання. Завод «ЛУБНИМАШ» має багаторічний історичний шлях і на сьогоднішній день є визнаним одним із лідерів у галузі проектування та виробництва обладнання для зернопродуктів та зерна.

20 вересня відбулися урочистості до Дня машинобудівника та 135-річчя з дня заснування підприємства ПП «ЛУБНИМАШ». У цих урочистостях взяли участь Сергій Фролов – директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облвійськадміністрації, Сергій Сіряченко – начальник Лубенської районної військової адміністрації, Дмитро Мандріков – директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облвійськадміністрації та Олександр Грицаєнко – Лубенський міський голова.

За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм співробітники ПП «ЛУБНИМАШ» були відзначені почесними грамотами Полтавської обласної військової адміністрації, подяками Полтавської обласної ради, грамотами Лубенської районної військової адміністрації та Лубенської міської ради.

У 2020 році підприємство отримало Сертифікат відповідності вимогам ДСТУ ISO 22000:2019 системи управління безпечністю харчових продуктів, стосовно виробництва обладнання для транспортування, зберігання та переробки зернових, зернобобових і олійних культур та продуктів їх переробки. Багаторічний досвід у машинобудівній галузі дозволяє заводу створювати повноцінний комплексний пакет розробок та рішень для кожного замовника. Обладнання успішно функціонує як в Україні, так і в країнах Європи та Азії.

Бажаємо трудовому колективу ПП «ЛУБНИМАШ» подальшого розвитку та тісної співпраці з аграріями області та України!