Ви є тут

Виїзне засідання Президії Національної академії аграрних наук

27.05.2016

25 травня 2016 року на базі Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН під головуванням Президента НААН Ярослава Гадзало, відбулось виїзне засідання Президії Національної академії аграрних наук з розгляду питання «Система науково-технологічного забезпечення інтенсифікації тваринництва». Засідання Президії НААН на Полтавщині проводилось вперше.

У засіданні взяли участь понад 50 осіб – голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голови районних адміністрацій, директори та заступники Департаментів агропромислового розвитку обласних адміністрацій, директори наукових установ та дослідних господарств мережі Національної академії аграрних наук України, керівники професійних громадських організацій з галузі тваринництва, фахівці галузі.

24 травня учасники заходу відвідали два дослідні господарства Інституту свинарства і агропромислового виробництва - ДП «ДГ імені Декабристів» Миргородського району та ДП «ДГ «Степне» Полтавського району, де ознайомились з роботою племінного заводу свиней миргородської породи, племінного репродуктору айрширської породи великої рогатої худоби та  племінних заводів української чорно-рябої молочної породи і великої білої породи свиней. Керівниками вищевказаних господарств зазначено важливість наукового супроводження, тісної співпраці науки з виробництвом. Це позитивно впливає на розвиток підприємств в усіх галузях та на економічні показники.

Під час пленарного засідання з доповіддю виступив віце-президент НААН академік НААН Михайло Бащенко, який презентував стратегію розвитку тваринництва України до 2020 року.

Голова облдержадміністрації Валерій Головко наголосив на необхідності конкретних заходів, на зразок дорожної карти, по розвитку галузі, в першу чергу малим і середнім бізнесом.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Сергій Фролов презентував Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, яка має спільні із стратегією напрями.

Президент НААН академік НААН Ярослав Гадзало підтримав ініціативу апробації презентованої Стратегії на Полтавщині.