XXVIII Агропромислова виставка «Агро-2016»

13.06.2016

З 8 по 11 червня 2016 року на території Національного комплексу «Експоцентр Україна» відбулася XXVIII Агропромислова виставка «Агро-2016».

Полтавська область була представлена у виставкових заходах:
виставці сільськогосподарських тварин «ANІMAL`EX-2016»;
виставці екологічно чистих продуктів та технологій «ORGANIC»;
експозиції областей (область була представлена громадською організацією «Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини»).

У перший день XXVIII Агропромислової виставки "Агро-2016" експозицію Полтавської області відвідали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом з Міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим. Під час спілкування з фермерами Полтавщини, очільник Уряду наголосив на особливій увазі, що приділяється розвитку малого бізнесу на селі. Аграрії мали змогу підняти ряд проблемних питань. Особливо цікавило фермерів питання земельних відносин.

Участь у XХVIII Агропромисловій виставці «Агро-2016» взяли підприємства Полтавської області, зокрема: СТОВ «Воскобійники», ПП «Агроекологія», ПрАТ «Райз - Максимко»; ТОВ «Фірма Діамант ЛТД» (ТМ «Козуб Продукт органік»).

В рамках спеціалізованої виставки сільськогосподарських тварин «ANІMAL`EX-2016» господарства області продемонстрували тварин порід Українська чорно-ряба молочна, червоно-ряба молочна та абердин-ангуська.

У виставці екологічно чистих продуктів та технологій «ORGANIC-2016» свою продукцію продемонстрували ПП «Агроекологія» та ТОВ «Фірма Діамант ЛТД» (ТМ «Козуб Продукт органік»).

В рамках виставкових заходів директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Сергій Фролов прийняв участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Органічне виробництво – пріоритетний напрямок аграрного сектору в Україні». Під час обговорення – підняв питання щодо збереження оздоровлених земель, що мають статус органічних.

Також під час семінару «Розвиток сільських територій: проблеми та перспективи» презентував Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року. Ознайомив учасників семінару з особливостями регіональної політики, важливу роль, в якій приділяється саме розвитку малого бізнесу в аграрному секторі.