Ви є тут

Ярмарка вихідного дня

26.10.2015

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації 24 жовтня 2015 року в м. Полтава проведено ярмарки з реалізації сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки по вул. Шевченка (в районі центрального ринку) та по вул. Зіньківській (на території «ТРЦ Київ «Ринок «Київський») сільськогосподарських і переробних підприємств, фермерських господарств та фізичних осіб районів.

На ярмарках було представлено широкий асортимент продукції власного виробництва за соціально доступними, оптовими  цінами, а саме: борошно, цукор, хлібобулочні та кондитерські вироби, крупи, ковбасні вироби, молочна продукція, яйця, овочі, фрукти, риба, птиця, мед, саджанці. В заході приймали участь такі потужні підприємства та організації області, як: ПП «Ланнівський цукровий завод» Карлівський район, ТОВ «Гадяч сир» Гадяцький район, ТОВ АФ «ім. Довженка» Шишацький район, ПП ім. «Калашника» Полтавський район, ПАТ «Полтавська птахофабрика» Диканський район, ДП ДГ «Степне» Полтавський район, Полтавська обласна організація «Спілка пасічників» та інші.

Найбільшим попитом у громадян користувались  цукор, борошно, яйця, олія, крупи, овочі.

Вся представлена на ярмарках продукція, відповідала нормам і вимогам згідно перевірки ветеринарної служби області.

За підтримки обласної державної автоінспекції було забезпечено чергування співробітників державної патрульної служби, які створили належні умови для заїзду, розташування транспортних засобів, безпеки руху та громадського правопорядку.