Ви є тут

Ярмарок Вакансій 2023 Робота Є!

21.08.2023

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» у межах програми «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес» проводить підготовку до онлайн заходу «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!» для молодих людей у віці 16-35 років та мешканців Полтавської області, що відбудеться 30 серпня 2023 року в форматі онлайн з 11:00 до 14:00. Захід передбачає ознайомлення молоді та мешканців області з провідними українськими та міжнародними підприємствами - презентація напрямків діяльності підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування, проходження співбесід з представниками HR-відділів компаній-учасників онлайн заходу «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!».

Захід складається з двох частин:
Основний захід – презентація напрямків діяльності потенційних українських та міжнародних компаній-роботодавців для учасників, висвітлення умов працевлаштування, тощо.
Паралельний захід - проходження співбесіди з представником HR-відділу. Попередньо реєструючись на захід, учасник або учасниця може обрати з переліку компанію, до якої бажає працевлаштуватись. Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» надасть список потенційних претендентів на проходження співбесіди HR-спеціалісту компанії-учасника заздалегідь, для ознайомлення з кандидатами та відбору найбільш відповідних кандидатур.

Впродовж реалізації проекту Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» буде висвітлювати новини щодо можливостей працевлаштування та розміщувати актуальні відкриті вакансії комланій-учасників на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Fасеbооk.

Зареєструватися на участь у заході можна за посиланням: https://forms.gle/fVCbba5JrYYL5V5t9