Забезпечення протипожежного захисту в період збирання врожаю

11.07.2014

10 липня 2014 року Управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області спільно з Департаментом агропромислового розвитку Полтавської ОДА в смт. Решетилівка провели семінар-нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств та інспекторським складом підрозділів ДСНС з питань організації роботи щодо забезпечення протипожежного захисту в період збирання врожаю 2014 року.

Під час заходів розглядалися питання щодо підготовки підприємств агропромислового комплексу до збирання врожаю, забезпечення протипожежного захисту об’єктів аграрного сектору області та сільськогосподарських машин в період збирання врожаю зернових культур, порядок технічного обслуговування та правильність застосування первинних засобів пожежогасіння тощо.

Також, з метою демонстрації та відпрацювання практичних навичок особового складу пожежно-рятувальних підрозділів УДСНС та добровільних пожежних формувань сільгосппідприємств області на елеваторі філії ТОВ СП «Нубілон» с. Жовтневе були проведені показові тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної надзвичайної події пов’язаної з гасінням пожеж на об’єктах зберігання зернопродуктів.