Затвердили програму розвитку рибного господарства Полтавщини на 2024-2028 роки

07.06.2024

Фахівці ОВА розробили програму розвитку рибного господарства Полтавщини на 2024-2028 роки. 6 червня її підтримали депутати на сесії обласної ради.

«Продовжуємо підтримувати рибне господарство регіону та працюємо над покращенням екологічного стану водойм у межах області, – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. – У планах – зариблення Кременчуцького, Кам'янського водосховищ та інших водойм. Це сприятиме збільшенню популяції риби, а отже, посилюватиме промислову й економічну стабільність. Цьогоріч уже двічі проводили масштабні зариблення у Кременчуцькому районі. Загалом випустили понад 56 тисяч товстолобів та коропів. Полтавщина – перша область, яка провела запуск риби під час повномасштабної війни».

Матеріал Полтавської обласної військової адміністрації