Зустріч із ветеранами та учасниками Другої світової війни

07.05.2015

Напередодні святкування 70-ти річчя Перемоги у Другій світовій війні традиційно в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулася зустріч із ветеранами та учасниками тих далеких подій.

Звертаючись до присутніх ветеранів, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов С.О. висловив велику вдячність усім, хто боровся зі зброєю в руках на фронті і в тилу, працюючи на спільну перемогу. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто боровся за мир і добробут свого народу, на чиїх подвигах зростає сьогоднішнє покоління, яке гідне нащадків своїх дідів та батьків.

Сергій Фролов також додав, що учасники АТО з Полтавщини показали себе гідними спадкоємцями славних бойових традицій, проявили велику мужність і героїзм.

Студенти Полтавської аграрної академії подарували ветеранам святковий концерт.

На завершення зустрічі учасників Другої світової війни пригостили польовою кашею, вручили подарунки.