Зустрічі з агровиробниками Кременчуцького та Полтавського районів

02.02.2024

За спільної ініціативи Полтавської обласної військової адміністрації, Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області та Полтавського обласного центру зайнятості, в межах підготовки до весняно-польових робіт була проведена зустріч з агровиробниками Кременчуцького та Полтавського районів Полтавської області.

Під час проведення зустрічі були обговорені етапи підготовки проведення комплексу весняно-польових робіт, напрямки обласної та державної підтримки агровиробників.

Особливий інтерес аграріїв викликало роз’яснення Державної податкової служби у Полтавській області щодо блокування податкових накладних, особливості нарахування мінімального податкового зобов’язання, порядок зупинення реєстрації податкових накладних та відповідного рішення про її реєстрацію, та критерії визначення автоматичного зупинення реєстрації податкових накладних.

Передставником Полтавського обласного центру зайнятості проінформовано щодо залучення коштів за рахунок отримання фінансової допомоги для підтримки бізнесу у вигляді мікрогрантів та грантів, компенсації за працевлаштованих безробітних, внутрішньо переміщених осіб та при створенні нових робочих місць, а також про прядок надання дотацій на створення спеціальних робочих місць для осіб з інвалідністю.

Не обійшлося без обговорення проблемних питань у сфері земельного законодавства на які спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку надали вичерпні роз’яснення.

Наразі заплановані зустрічі продовжуються, проведення яких відбудеться в усіх районах Полтавської області.