Ви є тут

Зустрічі з агровиробниками області

12.02.2024

За спільної ініціативи Полтавської обласної військової адміністрації, Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області та Полтавського обласного центру зайнятості, в межах підготовки до весняно-польових робіт були проведені зустрічі з агровиробниками Полтавського, Кременчуцького, Лубенського та Миргородського районів Полтавської області.

Під час проведення зустрічей були обговорені етапи підготовки проведення комплексу весняно-польових робіт, напрямки обласної та державної підтримки агровиробників.

Особливий інтерес аграріїв викликало роз’яснення Державної податкової служби у Полтавській області щодо блокування податкових накладних, особливості нарахування мінімального податкового зобов’язання, порядок зупинення реєстрації податкових накладних та відповідного рішення про її реєстрацію, та критерії визначення автоматичного зупинення реєстрації податкових накладних.

Представником Полтавського обласного центру зайнятості проінформовано щодо залучення коштів за рахунок отримання фінансової допомоги для підтримки бізнесу у вигляді мікрогрантів та грантів, компенсації за працевлаштованих безробітних, внутрішньо переміщених осіб та при створенні нових робочих місць, а також про прядок надання дотацій на створення спеціальних робочих місць для осіб з інвалідністю.

Не обійшлося без обговорення проблемних питань у сфері земельного законодавства, а саме: особливості отримання Витягу з нормативної грошової оцінки на земельні ділянки, які перебувають у користуванні аграріїв; впорядкування земельних ділянок з невірною метричною інформацією та особливості укладення договорів оренди на земельні ділянки.

Представниками Департаменту агропромислового розвитку і надалі будуть проводиться зустрічі з агровиробниками по проблемних питаннях їхньої діяльності.

Також з цією метою започаткована «гаряча лінія» з питань підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт (тел. 0532 60-31-10, 0532 60-67-06).