Хід проведення комплексу весняно-польових робіт

В Полтавській області повним ходом ідуть весняно-польові роботи.

Завдяки сприятливим погодним умовам цьогорічна посівна кампанія розпочалася на тиждень раніше в порівнянні з минулим роком. Станом на 25 березня аграріями області посіяно ранніх зернових культур на площі 60,6 тис. га, в тому числі ячменю – 54,3 тис. га, гороху – 3,3 тис. га, вівса – 2,1 тис. га.

19.03.2020
Хід проведення комплексу весняно-польових робіт

В Полтавській області повним ходом ідуть весняно-польові роботи.

Завдяки сприятливим погодним умовам цьогорічна посівна кампанія розпочалася на тиждень раніше в порівнянні з минулим роком. Станом на 19 березня аграріями області посіяно ранніх зернових культур на площі 31,4 тис. га, в тому числі ячменю – 30,6 тис. га, гороху – 0,5 тис. га, вівса – 0,3 тис. га.

16.03.2020
Конференція з бджільництва

13 березня 2020 року під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Т. Висоцького було проведено відеоконференцію «Розвиток галузі бджільництва. Взаємодія: пасічник – аграрій – влада».

04.03.2020
Підвищення кваліфікації спеціалістів галузі тваринництва

04 березня 2020 року на базі Полтавської державної аграрної академії Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено навчання спеціалістів галузі тваринництва сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств області.

Виїзний прийом громадян

27 лютого заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Палій О.Б. та в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Остапенко Л.О. провели виїзний прийом громадян на території Попівської сільської ради Карлівського району щодо земельних питань.

27.02.2020
Хід підготовки до проведення весняно-польових робіт

Під урожай 2020 року в області посіяно озимі культури на площі 248,1 тис. га, ріпаку озимого посіяно 6,0 тис. га.

27.02.2020
Селекторна нарада щодо системи оцінки ключових показників

26.02.2020 під головуванням заступника Міністра Тараса Висоцького та за участі голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Миколи Сольського, відбулася селекторна нарада Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства «Щодо системи оцінки ключових показників».

25.02.2020
Конференція з бджільництва

25 лютого 2020 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області відбулась науково-практична конференція «Механізм впровадження інформаційної платформи між бджолярами та сільськогосподарськими підприємствами. Законодавча база у бджільництві».

21.02.2020
Фермерське господарство “Ромашка” відкрило молокопереробний міні-завод

У селі Сагайдак Шишацького району 18 лютого 2020 року урочисто відкрили молокопереробний міні-завод. Зі слів керівника фермерського господарства Олексія Кругляка, рішення про будівництво заводу було прийнято 20 серпня 2016 року. Три з половиною роки знадобилося, аби втілити проєкт у життя.

Сторінки