19.07.2018
Малі фермерські господарства області матимуть змогу отримати пільгові кредити

19 липня 2018 року відбулась нарада за участі представників Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, ПОГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників «Відродження Полтавщини» та ПОГО «Спілка пасічників».

18.07.2018
Хід збирання ранніх зернових культур

Станом на 18 липня 2018 року аграрії Полтавщини зібрали 560.0 тис. тонн зерна ранніх зернових культур, середня врожайність склала 38,1 ц/га, що  на рівні минулого року.

11.07.2018
Верховна Рада спростила правила користування землею сільськогосподарського призначення

10.07.2018 Верховна Рада прийняла законопроект №6049-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

10.07.2018
Для сімейних фермерських господарств спрощено оподаткування

Сімейні фермерські господарства отримали пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску. Відповідні зміни до Податкового кодексу України прийняла Верховна Рада України сьогодні, 10 липня. За відповідний законопроект проголосувало 229 народних депутати України.

10.07.2018
Прийнято Закон про основні принципи та вимоги до органічного виробництва

Сьогодні, 10 липня, Верховна Рада України прийняла Закон України № 5448-д «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». Закон встановлює загальні засади правового регулювання у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. За відповідний законопроект проголосувало 237 народних депутатів України.

Хід збирання ранніх зернових культур

Станом на 10 липня 2018 року аграрії Полтавщини зібрали перші 100 тис. тонн зерна ранніх зернових культур, середня врожайність склала 35,9 ц/га, що на рівні минулого року.

06.07.2018
Відбулося засідання обласної конкурсної комісії

5 липня 2018 року в Департаменті агропромислового розвитку відбулося засідання обласної конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів за рахунок коштів державного бюджету, на якому було розглянуто 10 заявок та пакетів документів поданих 8 сільгосппідприємствами із 6 районів.

05.07.2018
Відбулося чергове засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

5 липня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року за напрямками «Розвиток органічного землеробства та виробництво органічних продуктів харчування» і «Технічне переоснащення» (які фінансуються за рахунок обласного бюджету).

05.07.2018
Проведено День Поля

03.07.2018 в с. Бречківка Полтавського району, Полтавської області Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з Полтавською державною аграрною академією було проведено День Поля.

В області відкрився новий елеватор

Вчора в ТОВ «Агрофірма ім. Довженка» агрохолдингу «Астарта-Київ» (Шишацький район) офіційно відкрито новий елеватор.

Сторінки