Ви є тут

Новини

15.11.2018
Святкування Дня працівників сільського господарства

14 листопада 2018 року в Полтавському академічному музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя відбулися традиційні урочистості з нагоди державного свята - Дня працівників сільського господарства України.

09.11.2018
В області триває аудит земель

9 листопада 2018 року відбувся виїзд робочої групи з питання проведення аудиту використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення у розрізі землевласників та землекористувачів, за участю заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Прокопенка Р.М., начальника відділу врегулювання відносин власності, правової допомоги населенню та соціального розвитку Департаменту агропромислового розвитку Чорненького С.І., заступника начальника – начальника Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру Косик А.І., заступника голови Карлівської райдержадміністрації Артеменка О.С, начальника відділу агропромислового розвитку Карлівської райдержадміністрації Сала О.Г.

09.11.2018
Відбулося чергове засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

8 листопада 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року за напрямками «Розвиток органічного землеробства та виробництво органічних продуктів харчування», «Технічне переоснащення» і «Садівництво та ягідництво» (які фінансуються за рахунок обласного бюджету).

07.11.2018
Аграрії Полтавщини намолотили 5 млн. тонн зерна

Станом на 7 листопада 2018 року аграрії області зібрали 5 млн. тонн зернових культур при середній урожайності 62,1 ц/га.

06.11.2018
Земельні торги (аукціон) з продажу права оренди земельної ділянки водного фонду

6 листопада 2018 року в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації були проведені земельні торги (аукціон) з продажу права оренди (річна орендна плата) терміном на 25 років на земельну ділянку водного фонду державної власності, для рибогосподарських потреб, площею 2,4118 га, з розташованим на ній водним об'єктом площею водного простору 2,0000 га, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Надеждинської сільської ради Диканського району Полтавської області.

02.11.2018
ДПЗКУ розпочала форвардну програму

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України стартувала програма закупівель зернових майбутнього врожаю 2019 року. В рамках цьогорічної програми планується закупити у сільгоспвиробників близько 360 тис. тонн пшениці, кукурудзи та ячменю. На авансування сільгоспвиробників заплановано виділити 1,3 млрд грн.

31.10.2018
Досвід впровадження аграрних розписок обговорено з сільськогосподарськими товаровиробниками Лохвицького району

В області продовжується робота щодо використання аграрних розписок як нового інструменту доступу до фінансових та матеріально-технічних ресурсів для ведення виробничої діяльності сільгосппідприємств.

Сторінки