Ви є тут

Новини

19.04.2018
Засідання тимчасової робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах агропромислового комплексу області

19.04.2018 в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації під головуванням першого заступника директора Департаменту Реви І.І. відбулося засідання тимчасової робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах агропромислового комплексу області. Засідання робочої групи проведено на виконання доручення, даного за підсумками засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати 28.03.2018. В роботі групи прийняли участь голова обласної організації профспілки АПК, спеціалісти Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та управління Держпраці у Полтавькій області, заступник голови Чутівської райдержадміністрації.

19.04.2018
Практичний семінар з питань державних програм підтримки агропромислового комплексу у 2018 році

18 квітня 2018 року на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся практичний семінар з питань державних програм підтримки агропромислового комплексу у 2018 році.

13.04.2018
Весняно-польові роботи в області розпочались!

Весняно-польові роботи в області вже розпочато станом на 13 квітня до посіву ярих культур приступили господарства 19 районів області.

10.04.2018
Як скористатися програмами державної підтримки (інфографіка)

Міністерство аграрної політики та продовольства України підготувало інфографіки, як скористатися програмами державної підтримки галузі АПК.

06.04.2018
XX зліт працівників тваринницької галузі Полтавської області

3 квітня 2018 року в м. Полтава за підтримки профспілкових організацій області та Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбувся XX обласний зліт працівників тваринницької галузі Полтавської області.

06.04.2018
Підвищення кваліфікації спеціалістів галузі тваринництва

5 квітня 2018 року на базі Полтавської державної аграрної академії Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації організовано проведення навчання (підвищення кваліфікації) спеціалістів галузі тваринництва управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрації, спеціалістів зоотехнічної служби суб’єктів племінної справи у тваринництві. В заході прийняли участь близько 60 фахівців.

06.04.2018
Кабмін передав землі постійного користування (0,5 млн га) у власність фермерів

Кабінет Міністрів на засіданні 4 квітня схвалив та направив до Верховної Радизаконопроект, який передає сільськогосподарські землі, які були виділені у постійне користування, фермерам та їх нащадкам. Йдеться про передачу близько 0,5 млн га в усіх областях України у власність понад 25 тис. людей. 

05.04.2018
Семінар для малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників

5 квітня в Департаменті агропромислового розвитку відбувся семінар «Вдосконалення шляхів збуту сільськогосподарської продукції через покращення маркетингу».

02.04.2018
Розвиток кооперативного руху, державна та регіональна підтримка агровиробників, реалізація програми U-LEAD – ключові теми семінару «Практики сільського розвитку: сімейні ферми, кооперація, дорадництво та ОТГ»

Державна політика сільського розвитку має широкий спектр інструментів для економічного зростання малих виробників. Окрім фінансової підтримки та інформаційного забезпечення ефективним є об’єднання особистих селянських господарств та дрібних виробників у кооперативи. Таку думку висловив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета під час дводенного семінару «Практики сільського розвитку: сімейні ферми, кооперація, дорадництво та ОТГ» у Львові 29-30 березня.

30.03.2018
Конференція «Меди Межиріччя»

29 березня в селищі Семенівка Полтавської області відбулася Перша Міжнародна конференція «Меди Межиріччя» на тему «Розробка та практичне впровадження моделі кластеру місцевої промислової виробничої системи».

Сторінки