25.11.2020
Створено платформу для майбутньої «Силіконової долини» на Полтавщині

24 листопада 2020 року відбулося офіційне відкриття навчально-дослідної лабораторії інтелектуальних систем, комп’ютерних мереж та Інтернет речей в Полтавському державному аграрному університеті.

24.11.2020
Допомога для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад Полтавської області за Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов прийняв участь в онлайн представленні Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) проектів допомоги для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад Полтавської області.

19.11.2020
Регіональна онлайн конференція «Децентралізація управління – шанси та виклики для розвитку сільської місцевості»

19.11.2020 директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов прийняв участь у регіональній онлайн конференції на тему «Децентралізація управління – шанси та виклики для розвитку сільської місцевості» в контексті  аграрного виробництва.

19.11.2020
Аграріями Полтавщини завершено збирання цукрових буряків

Станом на 19 листопада  2020 року аграрії Полтавщини зібрали 937,4 тис. га зернових та зернобобових культур, намолочено 4719,5 тис. тонн зерна при середній урожайності 50,3 ц/га.

17.11.2020
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) представить свої програми та конкурси для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) представить проекти допомоги для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад Полтавської області.

12.11.2020
Аграріями Полтавщини намолочено 4 мільйони тонн зернових

Станом на 12 листопада  2020 року аграрії Полтавщини зібрали 837,5 тис. га зернових та зернобобових культур, намолочено 4045,3 тис. тонн зерна при середній урожайності 48,3 ц/га.

Активно продовжують збирання кукурудзи на зерно, якої зібрано 499,4 тис. га, що складає 75 % до прогнозу, намолочено 2622,0 тис. тонн зерна, середня урожайність складає 52,5 ц/га.

11.11.2020
Конкурс на одержання субгрантів «Вдосконалення ланцюгів доданої вартості в секторі виробництва м’яса та м’ясопродуктів»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО) запрошує подавати заявки на одержання субгрантів для покращення доступу мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) до сервісних послуг з забою великої рогатої худоби, дрібної рогатої худоби, свиней і птиці.

Сторінки