23.01.2018
Стан посівів озимих культур під урожай 2018 року

Під урожай 2018 року в області посіяно всього озимих культур на зерно і зелений корм на площі 253,7 тис. га, з них – 235,6 тис. га на зерно, в тому числі 224,2 тис. га пшениці та тритикале, 4,4 тис. га жита, 7,0 тис. га ячменю. Крім того посіяно 12,5 тис. га озимого ріпаку.

День Соборності України

Сьогодні, 22 січня, разом із сотнями містян працівники Департаменту агропромислового розвитку прийшли до пам’ятника Тарасу Шевченку у Полтаві і прийняли участь у урочистостях з нагоди Дня Соборності України.

Всеукраїнська конференція з бджільництва

20-21 січня 2018 року в Полтавській області відбулась Всеукраїнська конференція з бджільництва «Сьогодення і майбутнє української степової породи бджіл».

22.01.2018
Про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2017 рік

Департамент агропромислового розвитку повідомляє, що Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України, відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ „Перехідні положення” Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 07.12.2017 № 2245 – VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році”) індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

18.01.2018
Аграрні розписки

Третій рік поспіль аграрії області мають змогу користуватися аграрними розписками. Завдяки успішній реалізації Пілотного проекту аграрних розписок у Полтавській області, в 2017 році проект поширився ще на сім областей – Вінницьку, Миколаївську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Хмельницьку та Черкаську, виробники яких також отримали доступ до роботи з ними. З 2018 року проект IFC «Аграрні розписки в Україні» розпочинає роботу у всіх регіонах України.

17.01.2018
Закупівля молока в господарствах населення триватиме, - Ковальова

На сьогоднішній день всі вимоги до молока прописані в ДСТУ 3662-97 «Молоко коров'яче незбиране. Вимоги при закупівлі». Стандарт передбачає, що все молоко, залежно від рівня бактеріального забруднення і вмісту соматичних клітин, поділяється  на екстра, вищий, перший і другий сорти. Цей стандарт з першого січня 2018 року мав бути замінений ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коров'яче. Технічні умови», який спрямований на підвищення вимог до якості молока і врегулювання використання молока другого сорту тільки в певних цілях.

15.01.2018
Нарада з орендарями водних об’єктів з питань діяльність в режимі спеціальних товарних господарств

12 січня 2018 року в Департаменті агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації під головуванням заступника директора Департаменту Палія О.Б. відбулась нарада з орендарями водних об’єктів, які здійснюють свою діяльність в режимі спеціальних товарних господарств (СТРГ) з питань нарощення виробництва товарної риби, рівня зариблення та надання звітності щодо вилову та вирощування водних біоресурсів в орендованих об’єктах.

04.01.2018

Аграрії Полтавщини активно скористалися Державною програмою «Фінансова підтримка сільгостоваровиробників» за напрямком «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

27.12.2017
Відбулася сесія обласної ради

22 грудня 2017 року на другому пленарному засіданні вісімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання депутати підтримали проект рішення щодо внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

Сторінки