Ви є тут

Запобігання проявам корупції

17.04.2020

 

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Відповідальний працівник за організацію роботи по запобіганню корупції в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації (далі – Департамент) співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. 

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в Департаменті згідно із Законом «Про запобігання корупції». Всі повідомлення розглядаються відповідальним працівником за організацію роботи по запобіганню корупції в Департаменті, згідно з вимогами законодавства.

Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути як письмовим, так і усним.

Письмове повідомлення може надійти поштою на адресу: 36011, м. Полтава, вул. Міщенка, 2. У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка  «Про корупцію».

Усне повідомлення може надійти за номером (0532) 60-76-36, який працює у робочі дні, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, в п`ятницю до з 9.00 до 16.45 (крім обідньої перерви: понеділок-п'ятниця з 13.00 до 13.45).

Подати повідомлення про корупційне правопорушення через веб-сайт: http://apk.adm-pl.gov.ua

Засобами електронного зв’язку, шляхом направлення повідомлення на електронну адресу

apk-vkr@adm-pl.gov.ua

 

План заходів щодо запобігання корупції на 2020 рік 

ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ