Нарада з питань подальшого розвитку насінництва в області

04.12.2013

3 грудня 2013 року в ТОВ “Стасі Насіння” Диканського району відбулася робоча нарада з питань подальшого розвитку насінництва в області з використанням сучасного обладнання світового рівня новозбудованого та введеного в дію насіннєобробного заводу фірми “Піонер”, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації В.В. Замикула.

Враховуючи те, що Полтавська область є лідером по площах посіву та обсягах виробництва зерна кукурудзи в державі, зростає актуальність підвищення продуктивності кукурудзяних полів за рахунок удосконалення технологій вирощування культури та підвищення якості насіння як на генетичному, так і технічному рівнях.

На нараді обговорені можливі варіанти співпраці представництва фірми “Піонер” з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та сільськогосподарськими підприємствами області в напрямку збільшення виробництва високоякісного насіння сучасних гібридів кукурудзи і соняшнику та розширення обсягів їх впровадження в області.