Круглий стіл з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці

25.04.2017

25 квітня 2017 року Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з Управлінням Держпраці у Полтавській області проведено «круглий стіл» з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

В заходів взяли участь представники Управління Держпраці у Полтавській області, Полтавської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України, Полтавської обласної професійної спілки підприємств харчової та переробної промисловості, Полтавського обласного управління лісового і мисливського господарства, Управління Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, управління розвитку агропромислового виробництва та технічної політики Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Учасниками «круглого столу» обговорено стан травматизму в області, профілактики нещасних випадків та професійних захворювань на підприємствах, зміни, які відбувались в системі організації безпеки та гігієни праці.

Присутні звернули увагу на необхідність систематизації даних про професійні захворювання та нещасні випадки на виробництві. Оптимізація збору даних з охорони праці, спростить визначення пріоритетів у роботі удосконалення організації охорони праці на робочих місцях та дасть змогу на національному рівні збирати та аналізувати дані для запобігання нещасним випадкам через удосконалення законодавчої бази.