Засідання Координаційної ради при голові облдержадміністрації з питань розвитку фермерства на Полтавщині

20.02.2018

20 лютого 2018 року в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбулося засідання Координаційної ради при голові облдержадміністрації з питань розвитку фермерства на Полтавщині.

На засіданні були розглянуті питання:
- про виконання рішень попереднього засідання Координаційної ради;
- підтримка фермерських господарств в 2018 році;
- про участь ПОГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників Відродження Полтавщини» у виконанні рішень координаційної ради та оперативного штабу по захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів;
- стан вирішення проблемних питань в сфері земельних відносин;
- про заходи по передачі земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад;
- розгляд інших проблемних питань фермерства.

Члени Координаційної ради вирішили створити робочу групу для розробки пропозицій змін в земельне законодавство щодо вирішення питань успадкування та розпаювання земель фермерських господарств. Напрацьовані пропозиції заплановано винести на наступне засідання Координаційної ради та запросити народних депутатів від Полтавщини для обговорення.

Також було прийнято рішення включити голову ПОГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників Відродження Полтавщини» до складу Колегії облдержадміністрації та запрошувати його на апаратні наради голови Полтавської облдержадміністрації.

Голова Координаційної ради дав доручення систематизувати проблемні питання щодо забезпечення кормовою базою фермерських господарств, що займаються тваринництвом, та невідкладно їх вирішити.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов С.О. поінформував присутніх про нову Державу програму підтримки фермерських господарств та про обласну Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, та запропонував активно долучатися фермерам до цих програм.