Відкрите засідання обласної ради ПОГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників Відродження Полтавщини»

26.02.2014

25 лютого 2014 року в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації відбулося відкрите засідання обласної ради ПОГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників Відродження Полтавщини», за участю голови Асоціації Бурлаки В.М. та директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролова С.О.

В засіданні взяли участь голови районних асоціацій фермерів та приватних землевласників, голови окремих фермерських господарств, представники обласних служб і організацій, засоби масової інформації.

В ході засідання Ради були обговорені проблемні питання щодо земельного, екологічного, водного законодавства та орендних відносин.

Обласною радою ПОГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників Відродження Полтавщини» прийнято звернення до Верховної Ради щодо вирішення актуальних питань аграрного сектору, зокрема земельних. Також визначені кандидатури до складу Народної ради.