Відбулась відео конференція

16.05.2019

15.05.2019 року відбулась відео конференція з актуальних питань агропромислового комплексу. Головував на даному заході Фролов Сергій Олександрович Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В роботі конференції взяли участь Пікуль Г. І., Гришин В.М., Димкар В.Р.

В районні студії були запрошені голови райдержадміністрацій та районних рад, голови ОТГ, представники структурних підрозділів райдержадміністрацій, Держпродспоживслужби, ДСНС, Нацполіції.

Було висвітлено ряд актуальних питань:
- «Про хід весняно-польових робіт»;
- «Про участь у Державних Програмах підтримки аграріїв»;
- «Про дотримання регламентів застосування пестицидів в процесі догляду за сільськогосподарськими культурами»;
- «Про заходи щодо виключення випадків отруєння бджіл під час обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин»;
- «Про стан протипожежної безпеки в агропромисловому комплексі та заходи щодо упередження несанкціонованих підпалів сухостою»;
- «Про дотримання чинного законодавства при транспортуванні сільськогосподарської продукції автомобільними шляхами області».

По підсумкам відео конференції будуть дані доручення та відповідні рекомендації.