На захисті інтересів селян

28.03.2014

27 березня 2014 року заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Филоненко та власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» в Полтавській області Олександр Данилець відвідали сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Молочник-Сушки» Козельщинського району з приводу звернень громадян щодо існуючих проблем в організації роботи молочарського кооперативу та недобросовісної конкуренції окремих комерційних структур на ринку молока.

В зустрічі прийняли участь сільські голови, представники Козельщинської районної ради та районної адміністрації.

По завершенню роботи Іван Филоненко пообіцяв повне сприяння сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам та підтримку з захисту прав селян. А Олександр Данилець запевнив, що обов’язково висвітлить проблемні питання з приводу організації діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та напрямків бажаної державної підтримки.