16.05.2014

15 травня поточного року відбувся семінар на тему «Ведення галузі рослинництва в умовах енергетичної та фінансово-економічної кризи. Управління ризиками в агробізнесі» в ТОВ «Рост Агро» Глобинського району, с. Погреби.

В семінарі приймали участь директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов, керівники та спеціалісти обласних сільськогосподарських служб, управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, сільгосппідприємств, фермерських господарств, науковці. Всього  понад 100 чоловік.

В ході семінару розкрито практичний досвід роботи ТОВ “Рост Агро” по збереженню грунтів шляхом застосування технологій прямого посіву та широкого використання сидератів, економії пально-мастильних матеріалів, впровадженню у виробництво та організації ведення насінництва вітчизняних сортів і гібридів сільськогосподарських культур, представлена сучасна високопродуктивна техніка та технології, що забезпечують енергозбереження в процесі ведення галузі рослинництва та доробки зерна і насіннєвого матеріалу.