Чергові зустрічі з фермерами відбулися в Диканському та Котелевському районах

24.01.2019

Незважаючи на складні погодні умови, наради викликали жвавий інтерес у виробників сільськогосподарської продукції.

Інформація про продовження дії програм підтримки АПК в 2019 році отримала схвальні відгуки, але були внесені і деякі пропозиції до порядків використання коштів, які по закінченню виїзних нарад будуть узагальнені та подані до Міністра аграрної політики та продовольства України.

Герой України Тетяна Михайлівна Корост звернула увагу фермерів з невеликим банком землі на незаповнену нішу виробників овочів та ягід, адже ціни в магазинах дають можливість сьогодні мати надвисоку маржу з 1 га, при умові наявних потужностей для зберігання, які в свою чергу можна створити завдяки кооперації та за допомогою саме обласної та державної програм підтримки.