День працівників сільського господарства

18.11.2022

17 листопада в Полтавській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди професійного свята аграріїв – Дня працівників сільського господарства України.

В рамках святкового заходу начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін та заступник голови Полтавської обласної ради Лілія Руроєва привітали аграріїв та вручили відзнаки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Полтавської обласної військової адміністрації та Полтавської обласної ради.

Участь у заході взяли Герої України, депутати Полтавської обласної ради, керівники підприємств аграрної галузі, представники з районних військових адміністрацій та територіальних громад області.

Майстри мистецтв привітали аграріїв Полтавщини святковим концертом.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації Сергій Фролов подякував аграріям за плідну працю, допомогу армії та громадянам, із територій де ведуться бойові дії.

У такі складні для країни часи аграрії забезпечують продовольчу безпеку держави, відчайдушно тримають аграрний і економічний фронти.

Дякуємо Вам, шановні аграрії! Зі святом!