Досягнення галузі тваринництва компанії «Кернел»

14.09.2017

14 вересня 2017 року в одному з підрозділів компанії «Кернел» – ТОВ «Юнігрейн-Агро» Кременчуцького району відбулась щорічна презентація селекційних досягнень компанії.

В заході взяли участь спеціалісти тваринницької галузі компанії «Кернел» Полтавської та інших областей України, представники фірм-партнерів, які є постачальниками генетичного матеріалу, кормових добавок, ветеринарних препаратів та обладнання для тваринництва, представники державних установ та засоби масової інформації.

Учасників заходу привітав директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – Сергій Фролов, який зауважив про стрімкий розвиток вітчизняних сільськогосподарських підприємств, наближення до європейських стандартів у веденні молочного скотарства та підкреслив важливість проведення подібних міроприємств.

Увазі гостей та експертів було представлено близько 15 голів кращих телиць, нетелів та корів голштинської породи з коментарем про їх походження та особливості породи.

По завершенню були визначені тварини-переможці, а спеціалістів, які причетні до вирощування даних тварин було відзначено дипломами та цінними подарунками. Крім того, кращі співробітники Служби тваринництва «Кернел» також були нагороджені.

На протязі заходу гості мали можливість спостерігати за виступами колективів художньої самодіяльності, спілкуватись з метою обміну досвідом.