Гуманітарна допомога для постраждалих міст Донецької області

13.02.2015

Протягом лютого місяця 2015 року Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з управліннями агропромислового розвитку райдержадміністрацій та Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області, було організовано збір продуктів харчування в якості гуманітарної допомоги для постраждалих міст Донецької області (Маріуполь, Авдіївка, Дебальцеве).

В формуванні гуманітарної допомоги прийняли участь сільськогосподарські підприємства з Гадяцького, Глобинського, Диканьського, Котелевського, Новосанжарського, Решетилівського, Хорольського та Шишацького районів, а також ТОВ «Укролія» і ТОВ «Диканька Млин».

Для постраждалих міст Донецької області передано 8 тонн продуктів харчування: борошно, цукор, олія, крупи, макаронні вироби, сир твердий, згущене молоко, консерви м’ясні та рибні, печиво, чай, вермішель швидкого приготування.

За підтримки Департаменту агропромислового розвитку, в період проведення АТО, всього направлено понад 133 тонни продуктів харчування постраждалим жителям Донбасу та військовослужбовцям в зоні АТО.

Департамент агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації висловлює вдячність всім хто приймає участь у формуванні гуманітарної допомоги.