ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019»

07.06.2019

З 4 по 7  червня 2019 року на території НК «Експоцентр України» проходила ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019».

Міжнародну агропромислову виставку у Києві щороку відвідують понад 80 тис. людей. Це найбільший захід в Україні, де представлена сільськогосподарська техніка, різна продукція, екологічні будматеріали, технології тощо. Полтавська область представлена експозицією «ПОЛТАВЩИНА-ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ».

Експозиція Полтавщини традиційно серед найкращих.

На відкритті виставки були присутні т.в.о. голови Полтавської  обласної державної адміністрації Роман Товстий, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації Сергій Фролов та голова Полтавського обласного громадського об’єднання  „Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини” Василь Бурлака.

Участь в експозиції взяли підприємства з Полтавщини: ТОВ ,,Укролія”, ПП  «Агроекологія», ТОВ «Фірма Діамант ЛТД» (ТМ «Козуб продукт органіка»), ТОВ «Сади Карлівщини» (агропромислова компанія «Докучаєвські чорноземи»), ПрАТ «Кобеляцький завод продтоварів «Мрія», ТОВ «ДиканькаМлин» та ТОВ «Інверт» (ТМ ,,Диканське), ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування», ФОП Колчанов Д.С. (ТМ «Meetty chocolatе»), ТОВ «Інтерагросервіс» (ТМ «Стасівське молоко»), ТОВ «Агрофірма «Маяк».

На виставці сільськогосподарських тварин племінне поголів'я представили          СТОВ «Воскобійники», ПП «Агроекологія»,  ТОВ НВП "Глобинський свинокомплекс".

В рамках експозиції Полтавщини потужно представлено Асоціацію “Кластер ”Меди Межиріччя”. Під час виставкових заходів Сергій Фролов  та президент кластеру Сергій Семигреєнко провели перемовини з представниками бізнесу Білорусі, Ірану, Польщі, яких зацікавила продукція кластеру.

Полтавщиною представлена інвестиційна карта області, на якій розміщені впроваджені інвестиційні проекти, а також пропозиції щодо вільних земельних ділянок для впровадження нових інвестпроектів.

Експозицію області відвідали заступники Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова та Володимир Топчій, депутати Полтавської обласної ради,  делегації з районів Полтавської області і інші громадяни.

Згідно ділової програми в рамках ХХХІ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2019»  4 червня 2019 року відбулася робоча зустріч в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої з молодими керівниками фермерських господарств. Участь у зустрічі взяли директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації Сергій Фролов, заступник директора Департаменту Роман Прокопенко, начальник відділу врегулювання відносин власності, правової допомоги населенню та соціального розвитку Сергій Чорненький, голова Полтавського обласного громадського об’єднання  „Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини” Василь Бурлака, голова ФГ «Моя земля-2015» Григорій Шамрицький, Катерина та Владислав Скрильники - засновники ФГ «Фортуна-2015».

5 червня 2019 року  директор Департаменту Сергій Фролов та начальник відділу виробництва та маркетингу продукції тваринництва, харчової та переробної промисловості Департаменту Тетяна Яцик взяли участь в  конференції з питань  тваринництва. Обговорили з колегами з інших областей перспективи розвитку галузі та умови державної підтримки, яка  потребує значного удосконалення.