«Круглий стіл» щодо часткової (20%) компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

07.08.2017

04.08.2017 в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбувся «круглий стіл» щодо обговорення питань реалізації в 2017 році Програми отримання сільгосптоваровиробниками часткової (20%) компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

В заході взяли участь представники банківських установ (ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АТ «Укрексімбанк», АБ «Укргазбанк»); ПОГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини»; обласної Ради об’єднання «Рада сільгосптоваровиробників області»; управлінь та відділів Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації; відділу нагляду в насінництві та розсадництві управління контролю в сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області; ПАТ «Карлівський машинобудівний завод»; ПрАТ «Хорольський маханічний завод»; ПП «Лубнимаш» та дилери заводів-виробників по постачанню техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

В ході «круглого столу» обговорені актуальні питання щодо переліку документів, які необхідно надати сільгосптоваровиробникам для отримання часткової компенсації за придбану вітчизняну техніку та обладнання, термінів подачі документів, механізм отримання часткової компенсації та інше.

Заводи-виробники техніки та обладнання області, спільно з дилерами по постачанню вітчизняної техніки та банківські установи (банки, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків належить державі), які беруть участь у реалізації Програми отримання сільгосптоваровиробниками часткової (20%) компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, висловили готовність до співпраці з сільгосптоваровиробниками Полтавщини.