На Полтавщині підтримано ініціативу Міністерства аграрної політики та продовольства України

09.11.2015

Відповідно до Указу Президента України від 07.10.1993 року  № 428/93 «Про День працівника сільського господарства», щорічно, у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства. З метою відзначення свята, Міністерством аграрної політики та продовольства України рекомендовано проведення ярмаркових заходів з реалізації сільськогосподарської продукції та продукції харчової та переробної промисловості в регіонах України. Полтавська область – одна з перших областей, яка  підтримала ініціативу Мінагрополітики.

7 листопада 2015 року з нагоди  професійного свята Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації в м. Полтава по вул. Шевченка (в районі центрального ринку) проведено ярмарку з реалізації сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки сільськогосподарських і переробних підприємств, фермерських господарств та фізичних осіб районів.

До заходу були залучені  потужні аграрні підприємства та організації області, зокрема:  ПП «Ланнівський цукровий завод» Карлівський район, ТОВ «Гадяч сир» Гадяцький район, ПАТ «Полтавська птахофабрика» Диканський район, ДП ДГ «Степне» Полтавський район, ПАФ «Україна» Великобагачанський район, ДП ДГ ім.. «Декабристів» Миргородський район,  Полтавська обласна організація «Спілка пасічників» та інші.

На ярмарку було представлено широкий асортимент продукції власного виробництва за соціально доступними, оптовими  цінами, а саме:  борошно, цукор, хлібобулочні та кондитерські вироби, крупи, ковбасні вироби, молочна продукція, яйця, овочі, фрукти, риба,  птиця,  мед.

Найбільшим попитом у громадян користувались  цукор, борошно, яйця, олія, крупи, овочі.

Представлена продукція, відповідала нормам і вимогам згідно перевірки ветеринарної служби області.