Нарада з питань напрацювання пропозицій щодо змін до чинних нормативно – правових актів України у сфері регулювання права на виконання будівельних робіт в АПК

08.06.2018

Відповідно до рішень, прийнятих на нараді у голови облдержадміністрації з питань впровадження інвестиційних проектів в агропромисловому комплексі Полтавської області 08.06.2018 в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації під головуванням директора Фролова С. О. відбулася робоча нарада з питань напрацювання пропозицій щодо змін до чинних нормативно – правових актів України у сфері регулювання права на виконання будівельних робіт в агропромисловому комплексі.

В нараді взяли участь начальник юридичний відділу облдержадміністрації Караваєва Т.В., спеціаліст Департаменту державної архітектурно – будівельної інспекції у Полтавській області Крисько М.В., представники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, які впроваджують інвестиційні проекти з будівництва або реконструкції в сільському господарстві.

В ході наради напрацьовано пропозиції до законодавства у сфері регулювання права на виконання будівельних робіт в агропромисловому комплексі для подальшого їх обговорення в Міністерстві аграрної політики та продовольства України за участі представників інших міністерств.