Нарада з питань стану реалізації державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників у Великобагачанському районі

13.03.2018

13 березня 2018 року у Великобагачанському районі за участі заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Палія О.Б., голови райдержадміністрації Байрамова К.І., спеціалістів обласних та районних служб і організацій, керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, сільських голів та голів ОТГ, банківських установ, засобів масової інформації проведено робочу зустріч з питань реалізації в районі державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників в 2018 році.

Також були розглянуті проблемні питання щодо поновлення договорів оренди земельних ділянок водного фонду з розташованими на них водними об'єктами відповідно до чинного законодавства, передачі водних об'єктів в користування на умовах оренди, розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки водного фонду та шляхи вирішення таких питань.

Особливу увагу було акцентовано на Програмі розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, Програмі часткової компенсації (25%) вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, Програмі здешевлення кредитів та на Програмі підтримки розвитку фермерських господарств.